Wybierz produkt dostosowany do swoich potrzeb
newellmacrosonye300px

NEWELL Pierścienie pośrednie z automatyką - SONY NEX plastik

Newell pierścienie pośrednie z automatyką do Sony Nex. Zestaw dwóch pierścieni pośrednich typu makro z przeniesieniem elektroniki. Przeznaczony do aparatów Sony z bagnetem typu E-Mount (Nex).

newellmakrosonyemet300px

NEWELL Pierścienie pośrednie z automatyką - SONY NEX metalowe

Newell pierścienie pośrednie z automatyką do Sony Nex. Zestaw dwóch pierścieni pośrednich typu makro z przeniesieniem elektroniki. Przeznaczony do aparatów Sony z bagnetem typu E-Mount (Nex).

newnikeco8

NEWELL Pierścienie pośrednie z automatyką - Nikon plastik

Zestaw pierścieni pośrednich auto Newell AF do Nikon - z plastikowym bagnetem.Zestaw trzech pierścieni pośrednich 12mm, 20mm, 36mm z przeniesieniem automatyki. Pozwala na zmniejszenie minimalnej odległości ostrzenia i fotografowania, tym samym umożliwiając wykonywanie zdjęć makro za pomocą standardowych obiektywów.

newnikmet5

NEWELL Pierścienie pośrednie z automatyką - Nikon metalowe

Zestaw pierścieni pośrednich auto Newell AF do Nikon - z metalowym bagnetem.Zestaw trzech pierścieni pośrednich 12mm, 20mm, 36mm z przeniesieniem automatyki. Pozwala na zmniejszenie minimalnej odległości ostrzenia i fotografowania, tym samym umożliwiając wykonywanie zdjęć makro za pomocą standardowych obiektywów.

newnikmet5

NEWELL Pierścienie pośrednie z automatyką - Canon EOS plastik

Zestaw pierścieni pośrednich auto Newell AF do Canon - z plastikowym bagnetemZestaw trzech pierścieni pośrednich 13mm, 21mm, 31mm z przeniesieniem automatyki. Pozwala na zmniejszenie minimalnej odległości ostrzenia i fotografowania, tym samym umożliwiając wykonywanie zdjęć makro za pomocą standardowych obiektywów.

newcaneco6

NEWELL Pierścienie pośrednie z automatyką - Canon EOS aluminium

Zestaw pierścieni pośrednich auto Newell AF do Canon - z metalowym bagnetemZestaw trzech pierścieni pośrednich 13mm, 21mm, 31mm z przeniesieniem automatyki. Pozwala na zmniejszenie minimalnej odległości ostrzenia i fotografowania, tym samym umożliwiając wykonywanie zdjęć makro za pomocą standardowych obiektywów.